Kollegor på kontoret

Vi på Gedeon Richter

Hej!

Det är vi som arbetar på Gedeon Richter Nordics. Tillsammans har vi lång erfarenhet av läkemedel – framför allt inom kvinnohälsa. Undrar du över något? Tveka inte att höra av dig.

Ulla-Carin Fredriksson

Regional Sales Manager Women's Health, Sweden West +46 703 50 30 31 ullacarin.fredriksson@gedeonrichter.eu Mer om Ulla-Carin

Lotta Nykvist

Regional Sales Manager Women's Health, Middle Sverige +46 709 13 70 59 lotta.nykvist@gedeonrichter.eu Mer om Lotta

Anette Davidsson

National Sales Manager Fertility, Sverige +46 727 30 30 23 anette.davidsson@gedeonrichter.eu Mer om Anette

Cecilia Lindborg

Regional Sales Manager Women's Health, Sverige +46 702 62 61 74 cecilia.lindborg@gedeonrichter.eu Mer om Cecilia

Anna-Karin Bäckström

Regional Sales Manager Women's Health, Sverige +46 704 66 31 22 annakarin.backstrom@gedeonrichter.eu Mer om Anna-Karin

Ann Philipson Maack

Nordic Marketing Manager Fertility +46 706 21 76 74 ann.philipson@gedeonrichter.eu Mer om Ann

Niklas Årenberg

Head of Business Unit Fertility +46 727 30 30 39 niklas.arenberg@gedeonrichter.eu Mer om Niklas

Susanne Bergsten

Head of Nordics Sales Team Women's Health +46 703 55 08 16 susanne.bergsten@gedeonrichter.eu Mer om Susanne

Hanne W Antonsen

National Sales Manager Fertility, Norway +47 911 76 251 hanne.antonsen@gedeonrichter.eu Mer om Hanne

Helle Gravgaard

Regional Sales Manager Women's Health, Danmark +45 277 040 01 helle.gravgaard@gedeonrichter.eu Mer om Helle

Olaf Bekkevold

National Sales Manager Women's Health, Norge +47 971 436 86 olaf.bekkevold@gedeonrichter.eu Mer om Olaf

Mari Oila

Regional Sales Manager Women's Health, Finland +358 408 219 583 mari.oila@gedeonrichter.eu Mer om Mari

Carina Sone

Communications Manager +46 766 35 40 60 carina.sone@gedeonrichter.eu Mer om Carina

Steen Vinzents

Regional Sales Manager Women's Health, Danmark +45 268 565 19 steen.vinzents@gedeonrichter.eu Mer om Steen

Taru Emelianov

Regional Sales Manager Women's Health Finland South +358 505 976 736 taru.emelianov@gedeonrichter.eu Mer om Taru

Meri Kekäle

Nordic Marketing Manager Women's Health +358 407 777 080 meri.kekale@gedeonrichter.eu Mer om Meri

Esa Mäkelä

National Sales Manager Fertility, Finland +358 451 772 445 esa.makela@gedeonrichter.eu Mer om Esa

Madeleine Sandström

Nordic Marketing Manager Esmya +46 704 40 17 62 madeleine.sandstrom@gedeonrichter.eu Mer om Madeleine

Jeanne Holby

National Sales Manager Fertility, Danmark +45 20 87 62 46 jeanne.holby@gedeonrichter.eu Mer om Jeanne

Ingrid Öjefors

Field Market Access Manager +46 725 52 74 73 ingrid.ojefors@gedeonrichter.eu Mer om Ingrid

Eva Wennberg

Regional Sales Manager Women´s Health, Sweden, Stockholm north +46 725 04 95 72 eva.wennberg@gedeonrichter.eu Mer om Eva