Kollegor på kontoret

Os hos Gedeon Richter

Hej!

Det er os, som arbejder for Gedeon Richter Nordics. Sammen har vi mange års erfaring med lægemidler — særligt inden for kvinders sundhed. Er du i tvivl om noget? Tøv ikke med at kontakte os.

Steen Vinzents

Regional Sales Manager Women´s Health, Denmark +45 268 565 19 steen.vinzents@gedeonrichter.eu Mere om Steen

Jeanne Holby

National Sales Manager Fertility, Denmark +45 20 87 62 46 jeanne.holby@gedeonrichter.eu Mere om Jeanne

Dorthe Aarslev

National Sales Manager Fertility, Denmark +45 21 85 22 10 dorthe.aarslev@gedeonrichter.eu Mere om Dorthe

Maria Hannibal

Regional Sales manager Women Health, Denmark +45 27 28 09 38 maria.hannibal@gedeonrichter.eu Mere om Maria

Hanne W Antonsen

National Sales Manager Fertility, Norway +47 911 76 251 hanne.antonsen@gedeonrichter.eu Mere om Hanne

Ulla-Carin Fredriksson

Regional Sales Manager Women's Health Sweden West +46 703 50 30 31 ullacarin.fredriksson@gedeonrichter.eu Mere om Ulla-Carin

Niklas Årenberg

Head of Business Unit Fertility +46 727 30 30 39 niklas.arenberg@gedeonrichter.eu Mere om Niklas

Anna-Karin Bäckström

Regional Sales Manager Women's Health Stockholm South +46 704 66 31 22 annakarin.backstrom@gedeonrichter.eu Mere om Anna-Karin

Susanne Bergsten

HEAD OF NORDICS SALES TEAM WOMEN'S HEALTH +46 703 55 08 16 susanne.bergsten@gedeonrichter.eu Mere om Susanne

Olaf Bekkevold

National Sales Manager Women´s Health, Norge +47 971 436 86 olaf.bekkevold@gedeonrichter.eu Mere om Olaf

Cecilia Lindborg

Regional Sales Manager Women's Health, Sweden South +46 702 62 61 74 cecilia.lindborg@gedeonrichter.eu Mere om Cecilia

Carina Sone

Communications Manager +46 766 35 40 60 carina.sone@gedeonrichter.eu Mere om Carina

Mari Oila

Regional Sales Manager Women's Health, Finland East +358 408 219 583 mari.oila@gedeonrichter.eu Mere om Mari

Madeleine Sandström

Nordic Marketing Manager Esmya +46 704 40 17 62 madeleine.sandstrom@gedeonrichter.eu Mere om Madeleine

Ingrid Öjefors

Field Market Access Manager, Nordics +46 725 52 74 73 ingrid.ojefors@gedeonrichter.eu Mere om Ingrid

Anette Davidsson

National Sales Manager Fertility, Sweden +46 727 30 30 23 anette.davidsson@gedeonrichter.eu Mere om Anette

Ann Philipson Maack

Nordic Marketing Manager Fertility +46 706 21 76 74 ann.philipson@gedeonrichter.eu Mere om Ann

Esa Mäkelä

National Sales Manager Fertility, Finland +358 451 772 445 esa.makela@gedeonrichter.eu Mere om Esa