Os hos Gedeon Richter

Hej!

Det er os, som arbejder for Gedeon Richter Nordics. Sammen har vi mange års erfaring med lægemidler — særligt inden for kvinders sundhed. Er du i tvivl om noget? Tøv ikke med at kontakte os.

Steen Vinzents

Regional Sales Manager Women´s Health, Denmark +45 268 565 19 vinzents@gedeonrichter.com Mere om Steen

Jeanne Holby

National Sales Manager Fertility, Denmark +45 20 87 62 46 holbyj@gedeonrichter.com Mere om Jeanne

Dorthe Aarslev

National Sales Manager Fertility, Denmark +45 21 85 22 10 aarslevd@gedeonrichter.com Mere om Dorthe

Maria Hannibal

Regional Sales manager Women Health, Denmark +45 27 28 09 38 hannibalm@gedeonrichter.com Mere om Maria

Hanne W Antonsen

National Sales Manager Fertility, Norway +47 911 76 251 antonsenh@gedeonrichter.com Mere om Hanne

Ulla-Carin Fredriksson

Regional Sales Manager Women's Health Sweden West +46 703 50 30 31 fredrikssonu@gedeonrichter.com Mere om Ulla-Carin

Niklas Årenberg

Head of Business Unit Fertility +46 727 30 30 39 niklas.arenberg@gedeonrichter.eu Mere om Niklas

Anna-Karin Bäckström

Regional Sales Manager Women's Health Stockholm South +46 704 66 31 22 annakarin.backstrom@gedeonrichter.eu Mere om Anna-Karin

Olaf Bekkevold

National Sales Manager Women´s Health, Norge +47 971 436 86 bekkevoldo@gedeonrichter.com Mere om Olaf

Cecilia Lindborg

Regional Sales Manager Women's Health, Sweden South +46 702 62 61 74 lindborgc@gedeonrichter.com Mere om Cecilia

Carina Sone

PR and Product Manager +46 766 35 40 60 sonec@gedeonrichter.com Mere om Carina

Mari Oila

Regional Sales Manager Women's Health, Finland East +358 408 219 583 oilam@gedeonrichter.com Mere om Mari

Taru Mäkelä

National Sales Manager Fertility Finland +358 505 976 736 makelat@gedeonrichter.com Mere om Taru

Madeleine Sandström

Nordic Marketing Manager Esmya +46 704 40 17 62 sandstromm@gedeonrichter.com Mere om Madeleine

Anette Davidsson

National Sales Manager Fertility, Sweden +46 727 30 30 23 davidssona@gedeonrichter.com Mere om Anette

Ann Philipson Maack

Nordic Marketing Manager Fertility +46 706 21 76 74 philipsona@gedeonrichter.com Mere om Ann

Katarina Goldkuhl

Finance Director +46 707 18 07 88 goldkuhl@gedeonrichter.com Mere om Katarina

Matilda Winderlich

PRODUCT MANAGER CONTRACEPTIVES +46 725 58 55 52 winderlichm@gedeonrichter.com Mere om Matilda

Gunilla Allansson

PRODUCT MANAGER CONTRACEPTIVES +46 703 17 07 21 gunilla.allansson@gedeonrichter.eu Mere om Gunilla

Ellen Stokat

DIGITAL SOLUTION MANAGER +4676899607 stokate@gedeonrichter.com Mere om Ellen

Jonatan Lundgren

MARKETING ACCESS MANAGER +46 722 07 94 25 lundgrenj@gedeonrichter.com Mere om Jonatan