Vi på Gedeon Richter

Hej!

Det är vi som arbetar på Gedeon Richter Nordics. Tillsammans har vi lång erfarenhet av läkemedel – framför allt inom kvinnohälsa. Undrar du över något? Tveka inte att höra av dig.

Ulla-Carin Fredriksson

Regional Sales Manager Women's Health, Sweden West +46 703 50 30 31 fredrikssonu@gedeonrichter.com Mer om Ulla-Carin

Anette Davidsson

National Sales Manager Fertility, Sweden +46 727 30 30 23 davidssona@gedeonrichter.com Mer om Anette

Cecilia Lindborg

Regional Sales Manager Women's Health, Sweden +46 702 62 61 74 lindborgc@gedeonrichter.com Mer om Cecilia

Anna-Karin Bäckström

Regional Sales Manager Women's Health, Sweden +46 704 66 31 22 backstroma@gedeonrichter.com Mer om Anna-Karin

Ann Philipson Maack

Nordic Marketing Manager Fertility +46 706 21 76 74 philipsona@gedeonrichter.com Mer om Ann

Niklas Årenberg

Head of Business Unit Fertility +46 727 30 30 39 niklas.arenberg@gedeonrichter.eu Mer om Niklas

Hanne W Antonsen

National Sales Manager Fertility, Norway +47 911 76 251 antonsenh@gedeonrichter.com Mer om Hanne

Olaf Bekkevold

National Sales Manager Women's Health, Norway +47 971 436 86 bekkevoldo@gedeonrichter.com Mer om Olaf

Mari Oila

Regional Sales Manager Women's Health, Finland +358 408 219 583 oilam@gedeonrichter.com Mer om Mari

Taru Mäkelä

National Sales Manager Fertility Finland +358 505 976 736 makelat@gedeonrichter.com Mer om Taru

Carina Sone

PR and Product Manager +46 766 35 40 60 sonec@gedeonrichter.com Mer om Carina

Steen Vinzents

Regional Sales Manager Women's Health, Denmark +45 268 565 19 vinzents@gedeonrichter.com Mer om Steen

Madeleine Sandström

Nordic Marketing Manager Esmya +46 704 40 17 62 sandstromm@gedeonrichter.com Mer om Madeleine

Matilda Winderlich

PRODUCT MANAGER CONTRACEPTIVES +46 725 58 55 52 winderlichm@gedeonrichter.com Mer om Matilda

Jeanne Holby

National Sales Manager Fertility, Denmark +45 20 87 62 46 holbyj@gedeonrichter.com Mer om Jeanne

Katarina Goldkuhl

Finance Director +46 707 18 07 88 goldkuhl@gedeonrichter.com Mer om Katarina

Maria Hannibal

Regional Sales manager Women Health, Denmark +45 27 28 09 38 hannibalm@gedeonrichter.com Mer om Maria

Dorthe Aarslev

National Sales Manager Fertility, Denmark +45 21 85 22 10 aarslevd@gedeonrichter.com Mer om Dorthe