Me Gedeon Richterillä

Hei!

Me olemme Gedeon Richter Nordicsin työntekijöitä. Meillä on yhdessä pitkä kokemus lääkealalta, erityisesti naisten terveydestä. Onko sinulla kysyttävää? Vastaamme mielellämme.

Mari Oila

Regional Sales Manager Women's Health, Finland East +358 408 219 583 oilam@gedeonrichter.com Lisää Mari

Taru Mäkelä

National Sales Manager Fertility Finland +358 50 597 6736 makelat@gedeonrichter.com Lisää Taru

Cecilia Lindborg

Regional Sales Manager Women's Health, Sweden South +46 702 62 61 74 lindborgc@gedeonrichter.com Lisää Cecilia

Ulla-Carin Fredriksson

Regional Sales Manager Women´s Health, Sweden West +46 703 50 30 31 fredrikssonu@gedeonrichter.com Lisää Ulla-Carin

Anna-Karin Bäckström

Regional Sales Manager Women's Health Stockholm South +46 704 66 31 22 backstroma@gedeonrichter.com Lisää Anna-Karin

Niklas Årenberg

Head of Business Unit Fertility +46 727 30 30 39 niklas.arenberg@gedeonrichter.eu Lisää Niklas

Steen Vinzents

Regional Sales Manager Women´s Health, Denmark +45 268 565 19 vinzents@gedeonrichter.com Lisää Steen

Ann Philipson Maack

Nordic Marketing Manager Fertility +46 706 21 76 74 philipsona@gedeonrichter.com Lisää Ann

Carina Sone

PR and Product Manager +46 766 35 40 60 sonec@gedeonrichter.com Lisää Carina

Matilda Winderlich

PRODUCT MANAGER CONTRACEPTIVES +46 725 58 55 52 winderlichm@gedeonrichter.com Lisää Matilda

Gunilla Allansson

PRODUCT MANAGER CONTRACEPTIVES +46 703 17 07 21 gunilla.allansson@gedeonrichter.eu Lisää Gunilla

Anette Davidsson

National Sales Manager Fertility, Sverige +46 727 30 30 23 davidssona@gedeonrichter.com Lisää Anette

Olaf Bekkevold

National Sales Manager Women´s Health, Norge +47 971 436 86 bekkevoldo@gedeonrichter.com Lisää Olaf

Hanne W Antonsen

National Sales Manager Fertility, Norway +47 911 76 251 antonsenh@gedeonrichter.com Lisää Hanne

Madeleine Sandström

Nordic Marketing Manager Esmya +46 704 40 17 62 sandstromm@gedeonrichter.com Lisää Madeleine

Jeanne Holby

National Sales Manager Fertility, Denmark +45 20 87 62 46 holbyj@gedeonrichter.com Lisää Jeanne

Katarina Goldkuhl

Finance Director +46 707 18 07 88 goldkuhl@gedeonrichter.com Lisää Katarina

Maria Hannibal

Regional Sales manager Women Health, Denmark +45 27 28 09 38 hannibalm@gedeonrichter.com Lisää Maria

Dorthe Aarslev

National Sales Manager Fertility, Denmark +45 21 85 22 10 aarslevd@gedeonrichter.com Lisää Dorthe

Ellen Stokat

DIGITAL SOLUTION MANAGER +4676899607 stokate@gedeonrichter.com Lisää Ellen

Jonatan Lundgren

MARKETING ACCESS MANAGER +46 722 07 94 25 lundgrenj@gedeonrichter.com Lisää Jonatan